irmakhzan irmakhzan .

irmakhzan

اجراي رنگ ساختماني اپوكسي

الزامات و زيرسازي رنگ اپوكسي براي ساختمان

    با انجام فعاليتهاي انجام شده ديوارها در مكانهايي از قبيل كارخانه ها ، آزمايشگاه ها ، بيمارستان ها ، كارخانه هاي جنگي ، كارخانه ها ، كارخانه هاي شراب سازي ، پمپ بنزين ها ، ايستگاه هاي خدمات و غيره قرار دارند.

    در نتيجه ، سطوح اتمام چنين مكان هايي بايد در برابر پوشش دهي پليمري بسيار مقاوم بوده و تميز كردن آن آسان باشد.

 

اجراي رنگ ساختماني اپوكسي

    استفاده از روكش اپوكسي EPOXYCOAT ، براي ديوارهايي كه سطوح آنها بايد در برابر صدمات شيميايي بسيار مقاوم بوده و به راحتي شسته شود ، مناسب ترين راه حل است.

    سطح ايجاد شده توسط كاربرد آن مقاومت خاصي در برابر اسيدهاي رقيق شده ، قليايي ها ، فرآورده هاي نفتي ، برخي از حلال ها ، آب ، آب دريا و اثرات آب و هوايي نشان مي دهد.

    رنگ ساختماني اپوكسي به عنوان يك رنگ محافظ و تزئيني روي بسترهاي سيماني مانند بتن ، گچ ، ملات سيمان ، تخته سيماني و غيره و همچنين در سطوح فلزي عمل مي كند.

رنگ اپوكسي ساختمان

    مناسب براي كارخانه ها  به عنوان رنگ صنعتي، آزمايشگاه ها ، بيمارستان ها ، چمدان ها ، كارخانه ها ، كارخانه هاي شراب سازي ، پمپ بنزين ها ، ايستگاه هاي خدمات و غيره است.

    آماده سازي بستر

        سطحي كه بايد مورد استفاده قرار گيرد بايد خشك باشد (رطوبت <4٪) و پايدار باشد ، همچنين از داشتن هيچگونه ماده اي كه مانع از اتصال شود ، مانند گرد و غبار ، ذرات گشاد ، گريس و غيره نيز جلوگيري مي كند همچنين بايد از حمله رطوبت محافظت شود. از پشت.

        با توجه به ماهيت آن ، بستر بايد با مسواك زدن ، آسياب كردن ، آسياب كردن ، انفجار شن ، انفجار آب و غيره تهيه شود.

        متعاقباً بايد با استفاده از جاروبرقي مكش زياد ، سطح آن از گرد و غبار تميز شود.

        سطح بايد به شرح زير باشد:
        بسترهاي مبتني بر سيمان بايد با يك لايه منفرد DUROFLOOR-BI يا با EPOXYCOAT آغاز شوند ، 10٪ تا 15٪ با حلال ويژه SM-14 رقيق شوند.
        مصرف DUROFLOOR-BI: تقريبا. بسته به ميزان جذب بستر 150 گرم در متر مربع.
        سطوح فلزي يا فولادي بايد با دو لايه از پوشش اپوكسي ضد زنگ EPOXYCOAT-AC آغاز شود. روكش دوم بعد از اولين پوشش كاملاً خشك است اما در طي 24 ساعت.
        مصرف EPOXYCOAT-AC: 150-200 گرم در متر مربع در هر لايه.

        پس از خشك شدن آغازگر mthe ، اما طي 24 ساعت مي توان كاربرد EPOXYCOAT را انجام داد.

     

    كاربردهاي رنگ اپوكسي ساختمان

        اجزاي A (رزين) و B (سخت كننده) در ظروف بسته بندي مي شوند به نسبت هاي از پيش تعيين شده مخلوط. مقدار كامل مؤلفه B را بايد به مؤلفه A اضافه كرد و مخلوط را بايد حدود 5 دقيقه با همزن با كم كم انقلاب (300 دور در دقيقه) هم بزنيد. اين مهم است كه همزن به ديوار و كف ظرف برسد ، تا سفت كننده به طور يكنواخت توزيع شود.

        رنگ تپوكسي ساختمان بايد همانطور كه هست يا تا 5٪ با حلال ويژه SM-14 رقيق شود. حداقل 2 كت بايد توسط قلم مو ، غلتك يا اسپري استفاده شود. روكش دوم يك بار خشك مي شود ، اما در عرض 24 ساعت اول.
        مصرف EPOXYCOAT: 200-300 گرم در متر مربع در هر لايه.


برچسب: رنگ اپوكسي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ تير ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۰۹:۱۶ توسط:irmakhzan موضوع:

مزاياي مخزن پلي كربنات

مخزن پلي كربنات براي مخازن بخار

    مخزن پلي كربنات يكي از مقرون به صرفه ترين راه ها براي راه اندازي يك حمام داغ با يك گردش كننده غوطه وري غوطه وري در صنايع است.

    اين مخزن توان تحمل دماي بالا و بخار را دارد و براي كاربردهاي مختلف ميتوان از اين مخزن استفاده كرد. به جاي استفاده از دو مخزن در هم كه بصورت عايق عمل كند، مخزن استاندارد پلي كربنات يك انتخاب بسيار خوبي است. بنابر اين از اين مخزن ميتوان براي مصارف صنعتي و كارخانه هايي كه با حرارت بالا كار ميكنند براي كاهش هدر رفت انرژي و صرفه جويي در مصرف آن استفاده كرد.

    پلي كربنات همچنين براي جلوگيري از تبخير و عايق بندي بهتر ، كلاهك هاي برش خورده را براي همه مدل هاي گردش كننده غوطه وري ارائه مي دهد.

    مخزن پلي كربنات شفاف به شما امكان مي دهد نمونه ها را در نماي روشن نگه داريد.
    ما در ايستا پليمر شريف قسمت پايين مخزن را طوري ميسازيم كه در هنگام بلند كردن يا جابجايي مخزن، داراي محل نگهداشتن دست مطمئن است و در سطوح ناهموار پايدار است
    درگاه ها را در مدل هاي 17 ، 23 و 28L تخليه كنيد

مزايا و مشكلات پلي كربنات

مشخص شده است كه برخي از تركيبات مايع الكترونيكي مي توانند باعث ترك خوردگي يا حتي ذوب شدن مخازن و لوله هاي پلي كربنات ، پلاستيك يا اكريليك شوند.

در صورت تمايل براي جلوگيري از اين نوع مسائل ، مواد و آب ميوه هاي زير از آنها دور هستند. اين يك ليست جامع نيست و اگر شما از آب ميوه اي كه باعث شده تا مخزن شما يخ زده يا ترك كند ، لطفا به ما اطلاع دهيد و ما آن را به اين ليست اضافه خواهيم كرد.

مخزن پلي كربنات

    طعم دهنده هاي Aniseed ، Anise و Absinthe
    اسيد سيتريك
    دارچين
    روغن گل ميخك
    اسيدهاي ميوه
    عطر و طعم نيروانا
    روغن پرتقال
    اسيد ماليك
    طعم هاي ترش
    مايعات الكترونيكي حاوي ترياكستين
    برخي آب ميوه ها و طعم هاي كولا
    برخي از آبهاي منتول (به حامل مورد استفاده در بلورهاي منتول بستگي دارد)
    آب ميوه زمستاني يا طعم دهنده


برچسب: مخزن پلي كربنات،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ تير ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۰۶:۵۹ توسط:irmakhzan موضوع:

مزاياي وان آبكاري پلي اتيلني

وان آبكاري پلي اتيلن با چگالي بالا ( HDPE ) يك وان آبكاري پلي اتيلن تشكيل شده از موادي است كه ميتواند ذوب و تصحيح شود . ناهموار , انعطاف پذير و بادوام است . از ايستادگي در قبال تركش در قبال استرس در قبال مواد شيميايي و محيطي پر رنگ برخوردار‌است .

با اعتنا به زيرساخت هاي جان دار , مثل آهن چدني , بتن يا اين كه PVC , به لحاظ مي‌رسد HDPE محصولي نو است . در حقيقت , بيشتراز 50 سال است كه با موفقيت در طيف گسترده اي از برنامه هاي لوله كشي مستعمل شده‌است .

مزاياي پررنگ فيزيكي و همت لوله HDPE آن را به يك گزينش مطلوب براي سيستم هاي آبكاري شما تبديل مي نمايد .

مقاومت بالا در قبال خوردگي

خوردگي يك كدام از پرهزينه ترين مشكلات مربوط به سيستم هاي لوله كشي فلزي است . نيز در درون و نيز در بيرون از لوله چهره ميدهد و بر راندمان هيدروليك تأثير مي‌گذارد . اكثري از شهرها براي ياري به كندي زنگ زدگي و گودبرداري كه دوري ناپذير از لوله هاي فلزي است , آب خويش را معالجه مي نمايند . بعضي ديگر مراقبت از كاتديك لاكچري , پوشش پلاستيكي يا اين كه آستين را براي آزمون كردن و ارتقا قدمت خدمت لوله تعيين مي نمايند .


وان آبكاري پلي اتيلن زنگ نميزند

مغاير توليدها سنتي زيرساخت هاي فلزي , وان آبكاري HDPE زنگ نميخورد , پوسيدگي و خوردگي ندارد . در قبال رويش بيولوژيكي مقاوم است . اين در معناي قدمت طولاني و صرفه جويي در مخارج طولاني بازه زماني است .

مقاومت در قبال خوردگي

لوله و وان پلي پروپيلن و پلي اتيلن انعطاف پذير و انعطاف پذير است , محكم و طاقت فرسا نيست . ايستادگي فوق العاده اي در قبال خستگي داراست . برخلاف بقيه لوله هاي پلاستيكي , اين مدل پباده سازي شده و دارنده فشار مي‌باشد كه مي‌تواند گونه اتفاق ها ناگهاني و تكراري را كه در سيستم هاي توزيع

 

لوله HDPE محصولي ايمن و با دوام براي زيرساخت هاي لوله كشي شما ايده آل است. بسته به كاربرد ، طراحي و نصب ، عمر سرويس HDPE بين 50 تا 100 سال تخمين زده مي شود.


اتصالات بدون نشت

يك مطالعه مستقل گزارش مي دهد كه شهرداري ها در 43 استان به طور متوسط ​​از دست دادن آب 16 درصد به دليل نشت مفاصل است. برخي از تلفات آب را تا 50٪ گزارش مي دهند.

لوله كشي زيرساخت هاي سنتي با اتصالات ناقوس و مارپيچ يا نوع مكانيكي به هم وصل شده و همه يك فاكتور نشت مشخص را تصديق مي كنند. نه تنها با ارزش ترين منبع ما از بين مي رود ، بلكه لوله هاي نشتي هزينه شهرهاي ما را نيز هزينه مي كنند. براي توليد اتصالات بدون نشت دائمي ، سيستم هاي آبكاري

HDPE مي توانند با همجوشي گرما به يكديگر متصل شوند.


اتصالات فيوژن

 

سيستم هاي آبكاري HDPE با جوشكاري فيوژن گرما قابل پيوستن هستند. همجوشي گرما شامل گرم كردن دو سطح HDPE و سپس جمع آوري آنها براي تشكيل يك سيستم دائمي ، يكپارچه و بدون نشت است.

برخلاف فرآيند تلفيقي كه براي ساير لوله هاي پلاستيك ايجاد شده است ، فرايند همجوشي براي HDPE به اثبات رسيده و بيش از 40 سال است كه توسط صنعت گاز طبيعي استفاده مي شود. تقريبا 95٪ از كل لوله هاي توزيع گاز در ايالات متحده لوله پلي اتيلن است كه با همجوشي گرما به آن پيوسته است.

فيوز كردن وان آبكاري پلي اتيلن HDPE دشوار نيست و افراد مي توانند در اين فرآيند آموزش ببينند.


تطبيق پذيري

 

علاوه بر پيوستن به HDPE با تركيب گرما ، لوله HDPE را مي توان با Stab يا اتصالات مكانيكي نيز پيوست.

طيف گسترده اي از اين اتصالات در دسترس است ، خاص به اندازه وان و كاربرد شما.

لوله HDPE به راحتي با استفاده از آداپتورهاي مكانيكي مكانيكي (MJ) ، اتصالات Stab و اتصالات مكانيكي و Flanged به سيستم هاي لوله كشي غير HDPE منتقل مي شود.


برچسب: مخزن آب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ تير ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۳۳:۰۸ توسط:irmakhzan موضوع:

نحوه اعمال اپوكسي روي فلز و آهن

اعمال اپوكسي روي فلز و آهن ممكن است غير ممكن بنظر برسد اما بايد بدانيد كه تيم ايستا پليمر شريف حرفه اي در اجراي پوشش هاي اپوكسي و پلي يورتان هر كار غير ممكني را ممكن ميكند.

اول از همه بايد سطح را به خوبي تميز كنيد.، با استفاده از ابزار زبر و خشكي مانند سمباده ميتوانيد اين كار را انجام دهيد. البته اگر متراژ كار اعمال رنگ اپوكسي روي آهن يا فلز شما بالاست استفاده از سمباده كار را خيلي دشوار و طولاني مدت ميكند. از اين رو استفاده از دستگاه ساب كار عقلانه تري است. ما براي شما اين كار را در مدت بسيار كوتاهي انجام ميدهيم.

زيرسازي مهم ترين كار براي اعمال اپوكسي روي آهن و فلز است

بعضي از فلزات با روغن هايي كه حاوي مواد دفع كننده رنگ هستند ،  پوشيده شده اند كه بايد قبل از رنگ آميزي به طور كامل از بين بروند. آماده سازي سطح و يا همان زير سازي اپوكسي مهمترين مرحله در فرآيند رنگ است زيرا اپوكسي به خاك ، گريس يا زنگ نزنيد. كيفيت كار مقدماتي به طور مستقيم روي عمر پايان تأثير مي گذارد ، و اگر از اين مرحله آماده سازي صرف نظر كنيد ، به احتمال زياد بعداً وقت و هزينه خود را براي تعميرات صرف مي كنيد.
1. زنگ زدگي را با يك ابزار چرخشي و يك قلاب قلاب برداريد. زنگ زدگي را از روي فلز با استفاده از نوك پيوست مته قلم مو كار كنيد. روي نوك فشار ندهيد ، زيرا اين امر مي تواند به جوش ها آسيب برساند. براي از بين بردن رنگ شل و پوسته پوسته از يك ضايعات استفاده كنيد. براي صاف كردن لبه هاي خشن و صاف كردن سطح نقاشي ، اين فلز را با يك بلوك ماسه ريز ريز ريز كنيد.

2. خاك و گريس را با آب صابون و يك پد تميز كننده برداريد. براي تميز كردن نواحي بزرگ ، از يك پاك كننده كپك زده استفاده كرده و از قالب واشر فشار استفاده كنيد. براي جلوگيري از ايجاد زنگ زدگي ، فلز را با پارچه هاي تميز و بدون پارچه تميز كنيد.

3. زمين را با پارچه هاي رها كنيد. همه چيز را روي فلزي كه نمي خواهيد با كاغذ ماسك پوشانده شده بپوشانيد. كاغذ را با نوار نقاش ايمن كنيد.

4. اسپري رنگ را با پرايمر پر كنيد. از يك آغازگر اچينگ بر روي فلز برهنه يا يك آستر اتصال دهنده بر روي فلز قبلاً رنگ شده استفاده كنيد. اسلحه اسپري را حدود 1 پا از فلز نگه داريد و با استفاده از حركات صاف و جارو ، يك لايه آغشته اسپري را اسپري كنيد. اجازه دهيد تا آغازگر براي مدت زمان توصيه شده توسط سازنده خشك شود. يك لايه دوم پرايمر را بماليد و بگذاريد كاملاً خشك شود. اگر از رنگ DTM (مستقيم به فلز) استفاده مي كنيد ، مي توانيد اين مرحله را حذف كنيد.

5. اسلحه اسپري و شيلنگ را با نازك تر رنگ پاك كنيد تا آستر آن جدا شود. سمپاش رنگ را با رنگ فلزي اپوكسي پر كنيد. اسلحه اسپري را حدود 1 پا از فلز نگه داريد و با استفاده از حركات صاف ، جاروبرقي و سكته هاي همپوشاني ، يك لايه رنگ را اسپري كنيد. براي اطمينان از پوشش يكنواخت رنگ ، فاصله ثابت از فلز را حفظ كنيد. بگذاريد رنگ براي مدت زمان توصيه شده توسط سازنده خشك شود و يك لايه رنگ دوم را با استفاده از سكته هاي عمود بر آنچه كه براي روكش اول استفاده مي شود بماليد.


برچسب: كفپوش اپوكسي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ تير ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۱۲:۳۲ توسط:irmakhzan موضوع:

فروش آب آشاميدني و نگهداري آن در مخازن مناسب

چشمه طبيعي يا چاه و قنات ممكن است براي شما بهترين آبي كه تاكنون چشيده ايد را براي شما فراهم كند. اما فروش همين آب براي مصرف عمومي شما را تحت نظارت دولت قرار مي دهد.

براي مجوز داشتن مخزن آب شما ، بسياري از كشورها نياز دارند كه يك گزارش هيدروژئولوژيكي برنامه را ضميمه اسنادتان كنيد. هركسي كه به طور جدي براي ورود به كار فروش آب آشاميدني است بايد با يك متخصص جراح متخصص در توسعه مخزن آب تماس بگيرد.

به تازگي يكي از مشتريان ما از كرج نياز به مخزن آب براي فروش آب آشاميدني معدني پيدا كرد. ماتريس آب ، زمين شناسي منطقه اي ، محل منبع آب ، فدرال ، ايالتي و / يا قوانين محلي ، عرضه و تقاضا مي تواند تا حد زيادي بر ارزش مخزن آب در كرج تأثير بگذارد. تجزيه و تحليل مقدماتي آب و ارزيابي سايت حرفه اي در اوايل برنامه ريزي شما به اطمينان از روند كارآمد تر منبع توسعه كمك مي كند.

خريد مخزن آب شرب

يك متخصص هيدرولوژيست براي ارزيابي عوامل مختلفي از جمله به سايت منبع شما مراجعه مي كند

• كيفيت آب و تجزيه و تحليل مقدماتي براي پارامترهاي نسبتاً متداول كه ممكن است بر مناسب بودن آب شرب مخرن و گزينه هاي تصفيه تأثير بگذارد كه اين مورد براي مخازن آب شرب ايستا پليمر شريف مطابق با استانداردهاي جهاني و ايران است. تجزيه و تحليل اوليه بايد حداقل موارد زير را شامل شود: آرسنيك و ساير فلزات سنگين ، برميد ، برمات ، آهن ، منگنز ، نيترات ، سديم ، تركيبات آلي فرار ، سموم دفع آفات ، علف كش ها و باكتري هاي كلي فرم. ساير اطلاعاتي كه در اين مرحله نيز مي تواند كمك كننده باشد شامل كلسيم ، منيزيم ، پتاسيم ، كلريد ، سولفات ، فلورايد ، بي كربنات ، pH ، كل مواد جامد محلول و قليايي است.

عوامل مهم در بررسي آب آشاميدني چشمه براي توليد صنعتي

نتيجه تجزيه و تحليل اوليه عامل اصلي در تعيين اينكه آيا منبع بالقوه ارزش سرمايه گذاري شما را دارد يا خير ، وجود دارد.

• تنظيم زمين شناسي اطراف منبع آب — انواع سنگ ، رسوبات سطحي ، جهت يابي بسترها ، گسلها و غيره.

• هيدرولوژي ميزان آب موجود در اثر سرعت جريان ، تغييرات فصلي و سطح شارژ در آن تأثير مي گذارد.

• تعيين خطر of احتمال آلودگي آبهاي سطحي يا فعاليت هايي در محيط اطراف كه ممكن است منجر به آلودگي شود (به عنوان مثال ، دفن زباله ها ، دپو كردن غيرقانوني ، ذخيره كود كود و غيره).

• تعيين "نوع" آب — طبقه بندي آب مطابق با استانداردهاي هويت FDA ("آب چشمه" ، "چاه آب" ، "آب آرتزي").

• ملاحظات لجستيكي - زمين در دسترس براي توسعه منبع ماهواره اي ، جاده هاي جاده اي و مسيرهاي حمل و نقل در رابطه با احكام توسعه محلي.

• استراتژي هاي توسعه plans برنامه هايي را براي نوع توسعه منبع كه به بهترين وجه با منبع مناسب استوار باشد بر اساس تمام معيارهاي ذكر شده در بالا مورد بحث قرار دهيد.

تست هاي تخصصي

عاقلانه است كه طرحي را كه توسط يك متخصص هيدروژن شناس واجد شرايط با تجربه آب بطري تهيه شده است دنبال كنيد. بسياري از ايالت ها برنامه هايي را براي مجوز از زمين شناسان واجد شرايط ، از طريق تجربه و آموزش ، براي انجام ارزيابي هاي زمين شناسي دارند. اطمينان حاصل كنيد كه گزارش هاي هيدروژنتيست كه روي پروژه شما كار مي كند ، توسط دولت شما پذيرفته مي شود.

هزينه هاي مربوط به توسعه منبع آب براي استفاده در بطري هاي آب معمولاً بين 60،000 تا 300،000 دلار (يا احتمالاً بالاتر) است. اين هزينه ها به طور معمول شامل گزارش هيدروژئولوژيك ، گزارش هاي مهندسي ، مخازن ذخيره سازي ، تجهيزات ضد عفوني ، جاده ها ، شمشيربازي ، اجزاي الكتريكي ، گودال ، جعبه بهار و هزينه هاي مجوز دولتي است. هزينه صدور مجوز بسته به حالت هايي كه در آن آب شما فروخته مي شود متفاوت است.

شروع روند توسعه با تمام حقايق در جلو مي تواند به شما در جلوگيري از اشتباهات پرهزينه در جاده كمك كند. بنابراين ، بهترين توصيه ما مشاوره با متخصصين ايستا پليمر شريف است.


برچسب: مخزن آب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ تير ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۱۱:۱۷ توسط:irmakhzan موضوع: